O nas

Posiadamy wykształcenie techniczne ze specjalnością fotograficznych technik reprodukcyjnych oraz wyższe dotyczące wykonywania dokumentacji fotograficznej. Nasze doświadczenie w pracy w ciemniowej pozwala nam zaoferować Państwu kompleksową usługę odpowiadającą na na nawet najbardziej wygórowane potrzeby.

Wywoływanie i skanowanie filmów odbywa się zgodnie ze standardami obowiązującymi w sztuce obsługi ciemni fotograficznej, przy użyciu profesjonalnych i sprawnych narzędzi. Film może zostać wywołany i zeskanowany w sposób, jaki Państwo sobie życzycie, bądź jaki zaproponujemy.

Każdy film wymaga innego podejścia do wywołania, tzn. posiada indywidualny przepis gwarantujący poprawne wywołanie. Odstępstwo od tego przepisu powoduje, że osiągnięty rezultat jest odmienny. Sposób wywołania powinien też zostać dobrany w zależności od warunków, w jakich negatyw został naświetlony. Z jednej strony musimy trzymać się kurczowo przepisu wywołania, by osiągnąć właściwe rezultaty  z drugiej strony dusza eksperymentatorów zachęca nas do odstępowania od ścisłych wytycznych. Wyniki swoich doświadczeń publikujmy na naszym blogu: www.unotane.wordpress.com, bądź na specjalistycznych forach, takich jak: photo.net, czy filmdev.org.

Opis usługi

Film zostanie wywowłany, utrwalony, wysuszony oraz przygotowany do odbioru przez Klienta (bądź wysyłki).

Skanowanie negatywu w dowolnej rozdzielczości do 6400 dpi. Istnieje możliwość nagrania zeskanowanych negatywów na płytę DVD i odesłanie do klienta, bądź umieszczenie plików na naszym serwerze, skąd pliki można łatwo pobrać, by mieć je natychmiast.

Czas wykonania usługi i wysyłka

Zależy nam by usługa przebiega płynnie i sprawnie, by możliwie szybko ją wykonać.

Negatyw należy dostarczyć za pośrednictwem Poczty Polskiej, bądź osobiście (na terenie Łodzi).
Do negatywu prosimy dołączyć informację na temat filmu (nazwa, czułość, preferencje wywołania) oraz dane teleadresowe (imię, nazwisko, e-mail, adres pocztowy, nr telefonu).

W możliwie najkrótszym czasie dokonamy wywołania filmu by negatyw zdążył wyschnąć i był gotowy do dostarczenia go Klientowi. Wysyłka powinna zatem nastąpić w ciągu 3 dni od momentu dostarczenia filmu. Maksymalny czas realizacji to 8 dni roboczych.

Filmy odsyłamy zabezpieczonym listem poleconym. Możliwa jest także wysyłka kurierem.

Dokładny adres do wysyłki

Studio Ulicy Tymczasowej
al. Piłsudskiego 135, klatka B2, p. II
92-318 Łódź

Płatność za usługę

Po otrzymaniu Państwa filmów przystępujemy do wykonania usługi oraz wysyłamy mail z opisem kosztów oraz numerem konta do wpłaty należności.

Pytania i wątpliwości
e-mail: info@ulicatymczasowa.pl

Prosimy telefonować od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00
tel. kom.: 511 150 696; 693 801 087